Egri Élet

… mert ilyen az Egri Élet

MEZÍTLÁB A PATAKBAN

Figyelem, hölgyeim és uraim! Új trend vette kezdetét városunkban. A napokban felfigyeltünk rá, hogy egyes külföldről jött vendégek előszeretettel látogatják meg vízi élőhelyeinket. Pontosabban, a patakjaink keltették fel a turisták figyelmét – minden bizonnyal náluk nem létezik eme természeti jelenség, és ez lehet az oka annak, hogy ilyen csodálattal adóztak városunk patakjának. Csodálatukat kifejezendő, mezítlábra vetkőztek, és belemásztak a vízbe, majd ott fotókat lőttek egymásról. Az eképpen készült képek azóta valószínűleg már az illető személyek közösségi oldalakon lévő profiljait ékesítik. Még nem tudjuk, ez az új trend elterjedt-e már a hazai lakosok körében, de tény, ami tény, hogy a nyári hőségben nincs frissítőbb egy patakparti kalandnál – pláne, ha még meg is örökítjük az utókor számára.

Szerző: Kosztadinovszki Szoraja Dalma

Kép forrása: orszagalbum.hu

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük