Egymásnak ütközött két autó Gyöngyösön

A Damjanich János utcában félpályán halad a forgalom, tájékoztatott a katasztrófavédelem.

Két személyautó ütközött össze Gyöngyös határában, a Damjanich János utcában.

A város hivatásos tűzoltói áramtalanították a gépkocsikat.

A helyszínre mentő is érkezett.

Az érintett útszakaszon félpályán halad a forgalom.