Kukába dobta a kutyákat a hevesi gyepmester – az állatvédők videóra vették

A megrázó felvétel szerint a hevesi gyepmesteri telep egyik dolgozója földhöz vágta, majd a kukába dobta a frissen befogott kutyákat.

A férfit állatkínzással gyanúsítják, a telepet bezárták.

A férfi akár letöltendő börtönbüntetést is kaphat.

Forrás: Agria Tv.