Nagy változás az utakon: jönnek a lezárások, de jó hír is érkezett Egerben és környékén is

Látványosan haladnak az útfelújítások Egerben és a környező települések felé! Több helyszínen már az utolsó simításokat végzik, de a következő napokban még forgalmi korlátozásokra kell készülni, adta hírül Eger Város Hivatalos Közösségi Oldalán, ahol részletesen is elolvashatják a felújítás menetét.

Június 5-től minden munkanapon reggel 7 és 9 óra között lezárják a keresztirányú forgalmat az OBI–Tesco és a Lidl–KFC környékén, hogy gyorsabban haladhasson a forgalom.

Az OBI és a KFC közötti gyalogátkelőt ideiglenesen lezárják.

A Kisasszony temetőnél már az útburkolati jeleket festik, a Kővágó térnél pedig a hídfelújítás a végéhez közeledik.

Noszvaj és Egerszalók irányában is gőzerővel zajlik az aszfaltozás, emiatt időszakos fennakadásokra lehet számítani.

A tervek szerint július végére elkészülnek a noszvaji és egerszalóki bekötőutak felújításai.

Köszönik a türelmet! A cél egy biztonságosabb és korszerűbb úthálózat Egerben és térségében.