Olajfolt a Mekcsey utcában! Mindenki vigyázzon aki arra közlekedik!

Egerben, a Mekcsey utcában – a Leányka utcai kereszteződés és a Szarvas téri körforgalom közötti szakaszon – nagy mennyiségű olaj került az úttestre, olvasható a tájékoztatás Eger Város Hivatalos közösségi oldalán.

A szakemberek már a helyszínen dolgoznak, a Városgondozás munkatársai homokot szórnak az érintett útszakaszra, de az út továbbra is rendkívül csúszós és balesetveszélyes.

Kérik az autósokat és a kétkerekűvel közlekedőket, hogy fokozott óvatossággal közlekedjenek, aki teheti, válasszon más útvonalat!

Köszönik a türelmet és az együttműködést!

Indexkép: illusztráció, depositphotos