Látványosan haladnak az útfelújítások Egerben és a környező települések felé! Több helyszínen már az utolsó simításokat végzik, de a következő napokban még forgalmi korlátozásokra kell készülni, adta hírül Eger Város Hivatalos Közösségi Oldalán, ahol részletesen is elolvashatják a felújítás menetét.
Június 5-től minden munkanapon reggel 7 és 9 óra között lezárják a keresztirányú forgalmat az OBI–Tesco és a Lidl–KFC környékén, hogy gyorsabban haladhasson a forgalom.
Az OBI és a KFC közötti gyalogátkelőt ideiglenesen lezárják.
A Kisasszony temetőnél már az útburkolati jeleket festik, a Kővágó térnél pedig a hídfelújítás a végéhez közeledik.
Noszvaj és Egerszalók irányában is gőzerővel zajlik az aszfaltozás, emiatt időszakos fennakadásokra lehet számítani.
A tervek szerint július végére elkészülnek a noszvaji és egerszalóki bekötőutak felújításai.
Köszönik a türelmet! A cél egy biztonságosabb és korszerűbb úthálózat Egerben és térségében.
